Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,845 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

82,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042763
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 82,500 €
  • Cena po m2 : 2844.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 6/8

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

87,950 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,199 €/m2
  • 40 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

92,300 €

BAČKA PALANKA, CENTAR …

  • Soba: 2.0
  • 1,648 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Satelit

82,400 €

jednosoban stan 30m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruz…

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

77,930 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 30m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,598 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

• Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

91,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,785 €/m2
  • 33 m2