Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,525 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

202,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042764
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 202,000 €
  • Cena po m2 : 2525.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 7/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

206,600 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,755 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Sajmište

194,400 €

• Soba: 3.0
  • 2,945 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Telep

198,790 €

Četvorosoban, namešten- bez ulaganja…

  • Soba: 4.0
  • 2,424 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Komforan troiposoban stan na novoj detelinari,1.sprat,extra raspored,dvostrano orijentisan,veliko dvoriste sa dosta p…

  • Soba: 3.5
  • 2,358 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 71 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

203,530 €

Moderan kompletno namešten trosoban stan-Bulevar Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 76 m2