Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,449 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

205,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042776
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 205,700 €
  • Cena po m2 : 2448.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

210,000 €

ČETVOROSOBAN SALONSKI STAN - Pešačka zona* 108m2* ID#10771…

  • Soba: 4.0
  • 1,944 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prostran četvorosoban stan na Detelinari sa mogućnošću proširenja – 99 m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,081 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

• Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

204,500 €

Dvoiposoban stan na prodaju, centar, 63m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,246 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Salajka

202,900 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN. SA GARAŽOM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,273 €/m2
  • 62 m2