Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,556 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

150,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042778
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 150,800 €
  • Cena po m2 : 2555.93 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju je potpuno renoviran, funkcionalan dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na jednoj od najatraktivnijih lokac…

  • Soba: 2.5
  • 2,559 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

148,320 €

Novi Sad, Telep - Odlični stanovi u izgradnji - dvoiposoban, 60 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Podbara

155,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se odmah useljiv dvoiposoban stan od 69m2, kompletno namešten, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuh…

  • Soba: 2.5
  • 2,246 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Novo Naselje

160,600 €

Uknjiženo*TROSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU ID#1107…

  • Soba: 3.0
  • 2,200 €/m2
  • 73 m2