Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,680 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

120,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042779
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 120,600 €
  • Cena po m2 : 2680.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

112,170 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,549 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Salajka

112,130 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 40m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,803 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

114,950 €

Petrovaradin - jednoiposoban stan 45m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 1.5
  • 2,554 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Veternk

128,750 €

Veternik - stan 88m2…

  • Soba: 4.0
  • 1,463 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Telep

115,400 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,404 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

120,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 53 m2