Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,554 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

150,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042780
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 150,700 €
  • Cena po m2 : 2554.24 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

Novo Naselje-Namešten Dvosoban stan 48 m2 na drugom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

140,900 €

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN 48M2 U CENTRU GRADA, BLIZU RIBLJE PIJACE, 140 900EU…

  • Soba: 1.5
  • 2,935 €/m2
  • 48 m2

* Vrbas *

152,850 €

* Vrbas *…

  • Soba: 3.5
  • 1,442 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Savremeni dvosoban stan u novogradn

144,200 €

Savremeni dvosoban stan u novogradnji na Salajci…

  • Soba: 2.0
  • 3,353 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

147,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,215 €/m2
  • 46 m2