Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,607 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

153,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042782
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 153,800 €
  • Cena po m2 : 2606.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

163,770 €

Liman 4, dvosoban stan, 54m2. …

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Prodajemo prostran dvosoban stan u odličnoj zgradi stare gradnje na Novom Naselju. U jednom od najlepših delova grada, sa velikim dvorištima izm…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

146,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

149,550 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,251 €/m2
  • 46 m2