Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,607 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

153,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042785
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 153,800 €
  • Cena po m2 : 2606.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

147,850 €

Prodaja- Dvosobni, Centar* 45m2* Povrat PDV-a ID#9946…

  • Soba: 2.0
  • 3,286 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

163,552 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Veternk

156,750 €

Veternik-Useljiv Trosoban stan 95 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,650 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

159,900 €

Novogradnja – Telep, dvosoban stan 53m² Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji na Telepu. Stan površine 53m² odlikuje funkcionalan raspo…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

155,350 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,825 €/m2
  • 55 m2