Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,612 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

156,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042791
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 156,700 €
  • Cena po m2 : 2611.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

147,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,827 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

151,710 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,662 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

RB:12313131…

  • Soba: 5.0
  • 1,577 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Socijalno

158,500 €

NOV SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,866 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Socijalno

154,500 €

Novi Sad-Centar,odličan trosoban stan u sklopu kuće,temeljno renoviran i brzo useljiv. Stan je uknjiže…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

150,380 €

Dvorišni trosoban stan u kući – Petrovaradin, Stari Majur…

  • Soba: 3.0
  • 1,904 €/m2
  • 79 m2