Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,434 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

209,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042803
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 209,300 €
  • Cena po m2 : 2433.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

216,300 €

Prodaje se komforan dvoiposoba stan na odliičnoj lokaciji, Petra Drapšina, u neposrednoj blizini Bulevara. Kompletno o…

  • Soba: 2.5
  • 3,328 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

Prodaje se stan Nova Detelinara 88m2, uknjižen ID#4653…

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Grbavica

216,000 €

Duplex stan 75m² Grbavica Novi Sad – 2 spavaće, terasa, parking, kompletno namešten SRPSKI – SEO OPTIMIZOVAN OGLAS Na prodaju trosoban duplex…

  • Soba: 1.5
  • 2,880 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,800 €

Bulevar, 71m2. Trosoban stan. …

  • Soba: 3.0
  • 2,885 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

NOVI SAD.CENTAR.DVOSOBAN STAMN. PLUS 170 M2 TERASE.Uz stan pripada i podrumska prostorija, kao i mogućnost zakupa dodat…

  • Soba: 2.0
  • 4,292 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

213,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,485 €/m2
  • 86 m2