Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,485 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

213,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042810
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 213,700 €
  • Cena po m2 : 2484.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Satelit

216,300 €

Troiposoban Stan 66 m² – Novo Naselje – Renoviran, Uknjižen…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 66 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

222,000 €

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi…

  • Soba: 4.0
  • 2,265 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Sajmište

211,050 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,852 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Kompletno renoviran, svetao dvosoban stan 60m² – Nova Detelinara, Pasterova…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Veternk

217,500 €

Uknjižen Četvorosoban stan 160 m2 kod Lipovog Gaja-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,359 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,200 €

Bulevar, 65m2. Dvoiposoban. …

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 65 m2