Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,684 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

120,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042813
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 120,800 €
  • Cena po m2 : 2684.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

127,200 €

Južni Telep-Izuzetan Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

115,161 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 41 m2

Продаје се намеште

124,600 €

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмар?…

  • Soba: 2.0
  • 2,265 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,684 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Podbara

129,400 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,405 €/m2
  • 38 m2