Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,485 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

213,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042815
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 213,700 €
  • Cena po m2 : 2484.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

206,600 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,755 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

213,210 €

Platite kvadrat po ceni od oko 1.470 eur - 115 m2 + oko 30 m2 krovna terasa + mini dvorište + dva parkinga. …

  • Soba: 5.0
  • 1,904 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

• Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

220,000 €

Odličan, komforan, lux dvosoban stan u Stevana Musića ! ID#10631…

  • Soba: 2.0
  • 4,231 €/m2
  • 52 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

214,780 €

Petrovaradin - Troiposoban stan 80 m2 u izgradnji …

  • Soba: 3.5
  • 2,685 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Centar

221,450 €

Novi Sad, Centar - Dvosoban, kompletno namešten stan - strogi centar …

  • Soba: 1.5
  • 3,257 €/m2
  • 68 m2