Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,603 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

153,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042818
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 153,600 €
  • Cena po m2 : 2603.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Jednoiposoban stan u novogradnji – Novo Naselje Prodaje se moderan i funkcionalan jednoiposoban stan površine 42 m², smešten u kvalitetnoj novog…

  • Soba: 2.0
  • 3,679 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Porodičan četvorosoban stan vrhunskog kvaliteta sa garažom i dvorištem 95m2- iza stadiona Vujadin Boškov…

  • Soba: 4.0
  • 1,626 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Sajmište

146,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Salajka

158,000 €

Novi Sad - Salajka Na prodaju dvoiposoban stan od 59m2 na Salajci. Nalazi se u zgradi novije gradnje, staroj 4 godine i dvorisno je orjentisan. Kontak…

  • Soba: 2.5
  • 2,678 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2