Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,684 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

120,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042819
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 120,800 €
  • Cena po m2 : 2684.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

125,000 €

Prodaja-88m2-Veternik ID#11573…

  • Soba: 3.0
  • 1,420 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poru…

  • Soba: 3.0
  • 1,538 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

118,250 €

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju termo…

  • Soba: 2.0
  • 2,688 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

118,450 €

Prodaja stana- Stari Grad- Novi Sad ID#9568…

  • Soba: 1.5
  • 2,961 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2