Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,608 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

153,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042820
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 153,900 €
  • Cena po m2 : 2608.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

154,500 €

Prodaje se komforan i svetao dvoiposoban stan od 57 m² na odličnoj lokaciji, 6. sprat u zgradi sa liftom (bez stepenika na ulazu). Stan se sastoj…

  • Soba: 2.5
  • 2,711 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

159,900 €

Novogradnja – Telep, dvosoban stan 53m² Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji na Telepu. Stan površine 53m² odlikuje funkcionalan raspo…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

147,600 €

Petrovaradin, Alibegovac - Odličan, troiposoban komforan stan …

  • Soba: 4.0
  • 2,109 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

• Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Podbara

148,780 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,381 €/m2
  • 44 m2