Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,480 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

208,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042821
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 208,300 €
  • Cena po m2 : 2479.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

210,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 85 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

206,000 €

Odličan četvorosoban stan sa terasom 64 m2 i bazenom + parking - RETKO U PONUDI! …

  • Soba: 4.0
  • 2,482 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Adice

217,400 €

NOVI SAD. ADICE. ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,070 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Sajmište

215,000 €

PRODAJA - ODLIČAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA! ID#12104…

  • Soba: 3.0
  • 3,116 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

205,000 €

RETKOST NA TRŽIŠTU STAN-TRIPLEKS U CENTRU ID#6205…

  • Soba: 3.0
  • 1,798 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan …

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2