Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,687 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

126,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042824
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 126,300 €
  • Cena po m2 : 2687.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

131,850 €

Dvosoban stan na Podbari – blizina Almaške crkve i centra Na prodaju je uknjižen dvosoban stan površine 48 m², smešten na visokom prizemlju ur…

  • Soba: 2.0
  • 2,747 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

125,700 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,514 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

130,000 €

Prodaja-komforan dvosoban stan kod Sajma-62m2 ID#12095…

  • Soba: 2.0
  • 2,097 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

120,000 €

Prodaja-Garsonjera-32m2-renovirana-nameštena-Centar ID#11393…

  • Soba: 0.5
  • 3,750 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

123,600 €

Ukoliko tražite dom u kome dan počinje tišinom, a završava se bez gradske gužve – ovo je adresa koja menja svakodnevicu. U ponudi je jedinstven…

  • Soba: 2.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

135,300 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,819 €/m2
  • 48 m2