Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,485 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

213,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042825
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 213,700 €
  • Cena po m2 : 2484.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/8

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

214,780 €

Petrovaradin - Troiposoban stan 80 m2 u izgradnji …

  • Soba: 3.5
  • 2,685 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

  • Soba: 3.5
  • 2,395 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,800 €

Trosoban stan - na nekoliko minuta do Futoške pijace…

  • Soba: 3.0
  • 2,885 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

211,050 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,852 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 3,323 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

210,000 €

ČETVOROSOBAN SALONSKI STAN - Pešačka zona* 108m2* ID#10771…

  • Soba: 4.0
  • 1,944 €/m2
  • 108 m2