Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,603 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

153,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042827
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 153,600 €
  • Cena po m2 : 2603.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

153,470 €

ODLIČAN DVOSOBAN STAN - SAJAM ID#10232…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar

154,500 €

Prodaje se komforan i svetao dvoiposoban stan od 57 m² na odličnoj lokaciji, 6. sprat u zgradi sa liftom (bez stepenika na ulazu). Stan se sastoj…

  • Soba: 2.5
  • 2,711 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,500 €

63m2 Bulevar oslobođenja -Železnička ID#5444…

  • Soba: 3.0
  • 2,452 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

156,600 €

Novi Sad,Nova Detelinara, kompletno renoviran stan. Stan ima funkcionalan raspored: dve odvojene sobe i kuhinju. Takođe…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2