Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,480 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

208,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042828
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 208,300 €
  • Cena po m2 : 2479.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 6/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,300 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,491 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

203,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.PETOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 5.0
  • 1,471 €/m2
  • 138 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

206,600 €

Poslovni prostor na galeriji .Ulaz iz dvorišta .Pogodan za poslovne apartmane,ordinaciju ,kancelariju i slično..Postoj…

  • Soba: 1.0
  • 1,751 €/m2
  • 118 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

• Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Liman 2

200,850 €

Liman 2 – dvosoban stan 56 m², kompletno renoviran, terasa…

  • Soba: 2.0
  • 3,587 €/m2
  • 56 m2