Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,603 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

153,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042830
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 153,600 €
  • Cena po m2 : 2603.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 6/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

151,900 €

NOV SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,452 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

146,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Jugovićevo

159,650 €

Novi Sad – Jugovićevo Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom delu grada Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan smešten u mirnom i…

  • Soba: 2.5
  • 2,495 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

• Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

149,350 €

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Novoj Detelinari. …

  • Soba: 2.0
  • 3,178 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

146,200 €

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², smešten u neposrednoj blizini Bulevar Evrope, jedne od najtraženijih i odlično po…

  • Soba: 2.0
  • 3,111 €/m2
  • 47 m2