Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,638 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

118,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042839
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 118,700 €
  • Cena po m2 : 2637.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

127,100 €

Prodaja-Dvosoban, Salajka-41m2, Uknjižen ID#11038…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

118,935 €

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od koj…

  • Soba: 2.0
  • 2,703 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

116,775 €

Petrovaradin, Novi Majur - Jednoiposoban stan 44 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,654 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

123,000 €

Novi Sad - Adice u blizini Novosadskog puta, na prodaju odličan jednoiposoban stan od 52m2, useljiv, uknjižen. Stan se prodaje kompletno namešten i…

  • Soba: 1.5
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

128,500 €

Na prodaju dvoiposoban stan površine 44 m²- Telep…

  • Soba: 2.5
  • 2,920 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar

118,450 €

Novi Sad – Bulevar oslobođenja | Prodaja jednosobnog stana kod Železničke stanice Na prodaju potpuno renoviran i moderno opremljen jednosoban st…

  • Soba: 1.0
  • 3,589 €/m2
  • 33 m2