Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,561 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

143,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042840
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 143,400 €
  • Cena po m2 : 2560.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

133,900 €

DVOSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA ID#10117…

  • Soba: 1.5
  • 3,524 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Salajka

139,050 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Avijacija

141,110 €

Novi Sad - Avijacija Na prodaju komforan trosoban stan od 62m2 + terasa. Stan je u izvornom stanju, potrebna su odredjena ulaganja. Kontakt - 06344655…

  • Soba: 3.0
  • 2,276 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Grbavica

143,200 €

Grbavica, Trosoban na prodaju-89m2 cena je 1600/m2! Uknjižen ID#6856…

  • Soba: 3.0
  • 1,609 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Detelinara

134,400 €

Prodaja-Novi Sad, Nova Detelinara-48m2, Uknjižen, Parking! ID#9074…

  • Soba: 2.0
  • 2,800 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2