Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,595 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

145,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042847
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 145,300 €
  • Cena po m2 : 2594.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

136,200 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,838 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

138,000 €

Novi Sad, Cara Dušana - 47m2 - stan u nivoima…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Veternk

151,000 €

Nov trosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 3.0
  • 2,323 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

NOVO NASELJE ID#11137…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

147,300 €

NOVI SAD.BULEVAR.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,202 €/m2
  • 46 m2