Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,613 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

146,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042853
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 146,300 €
  • Cena po m2 : 2612.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/8

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

150,900 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled na grad i prirodu! …

  • Soba: 3.0
  • 2,434 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Somborski bulevar

143,200 €

Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 53m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 53 m2