Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,595 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

145,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042854
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 145,300 €
  • Cena po m2 : 2594.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

146,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Lipov gaj

144,200 €

Dvosoban stan -Lipov gaj…

  • Soba: 2.0
  • 2,090 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

• Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

148,940 €

Četvorosoban stan - novogradnja, *povrat PDV-a* ID#10327…

  • Soba: 3.0
  • 2,159 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

136,000 €

Postoje stanovi koji nude kvadrate – i postoje oni koji nude lakoću svakodnevice. Upravo takav prostor nalazi se na Severnom Telepu, u neposrednoj …

  • Soba: 1.5
  • 2,894 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,802 €/m2
  • 53 m2