Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,480 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

210,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042855
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 210,800 €
  • Cena po m2 : 2480.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

220,000 €

DVOSOBAN STAN – 64m² –…

  • Soba: 2.0
  • 3,438 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,400 €

• Soba: 3.5
  • 2,428 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

210,120 €

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

211,150 €

Salonski trosoban stan na prestižnoj lokaciji u centru Novog Sada…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 72 m2