Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,595 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

145,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042857
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 145,300 €
  • Cena po m2 : 2594.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 6/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Salajka

137,600 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Grbavica

150,000 €

Na prodaju dvosoban stan površine 53 m², smešten u mirnom delu Grbavice, idealan za porodični život. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgr…

  • Soba: 2.0
  • 2,830 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

140,900 €

Ekonomičan dvosoban stan 57 m² – mirna lokacija, Adamovićevo naselje…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

136,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,040 €/m2
  • 45 m2