Novi Sad - Satelit

NOVI SAD.SATELIT.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,217 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

102,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042887
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 102,000 €
  • Cena po m2 : 2217.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Satelit
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

97,400 €

Novi Sad, Telep. GARSONJERA - NOVO - USELJIVO DO KRAJA GODINE. Garsonjera se nalazi u novoj zgradi, useljivoj do kraja 2025.godine. Pozicionirana je n…

  • Soba: 0.5
  • 3,142 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

97,000 €

Prodaja jednoisposobnog stana-Adice 31m2, Namešten ID#12010…

  • Soba: 1.5
  • 3,129 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Sajmište

104,500 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,167 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

98,850 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,601 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,106 €/m2
  • 36 m2