Novi Sad - Socijalno

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,421 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

297,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042909
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 297,600 €
  • Cena po m2 : 3420.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/5

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

298,700 €

Na Limanu III prodaje se prostran i luksuzno opremljen troiposoban stan od 89m², koji se ističe savršenim rasporedom i dvostranom orijentacijom. Na…

  • Soba: 3.5
  • 3,319 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Centar

306,425 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Trosoban stan 85m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Grbavica

299,000 €

* Novi Sad - Bulevar Cara Lazara *…

  • Soba: 4.5
  • 2,848 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

* Novi Sad - Liman 2 *…

  • Soba: 3.5
  • 3,356 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Grbavica

300,000 €

Prodaje se stan na Grbavici, 115m2, 300.000e…

  • Soba: 4.0
  • 2,609 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Centar

299,000 €

Novi Sad, najuži centar grada , prodaje se nov lux, svetao petosoban stan u dva nivoa. Izuzetna nekretnina na prestižn…

  • Soba: 5.0
  • 2,199 €/m2
  • 136 m2