Novi Sad - Socijalno

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,542 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

216,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042910
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 216,050 €
  • Cena po m2 : 3541.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 2

220,000 €

Prodaja stana- Liman 2, Novi Sad ID#9972…

  • Soba: 3.5
  • 3,099 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

213,660 €

TELEP - Odličan četvorosoban stan u izgradnji 82m2, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,606 €/m2
  • 82 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,250 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 90 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

226,000 €

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin ID#10102…

  • Soba: 3.5
  • 2,018 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Sajmište

207,700 €

Novi Sad, Sajam, sjajan trosoban stan na odlicnoj lokaciji…

  • Soba: 3.0
  • 3,100 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

224,000 €

Prodaje se lep Penthouse četvorosoban stan za prave hedoniste sa krovnom terasom od 60m2 !!!Stan je u urbanoj…

  • Soba: 3.5
  • 2,835 €/m2
  • 79 m2