Novi Sad - Socijalno

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,528 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

229,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042913
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 229,300 €
  • Cena po m2 : 3527.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

231,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,494 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Grbavica

237,900 €

Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa,pošte i sportskog centra (SPENS). Stan je svetao, prostoran i na…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Grbavica

237,930 €

KOMFORAN, TROSOBAN STAN NA GRBAVICI ID#8196…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

221,450 €

LUX ČETVOROSOBAN STAN SA OSTAVOM I GARAŽOM – TELEP, NOVI SAD…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Salajka

223,100 €

Salajka-Fantastičan Troiposoban Dupleks 83 m2 u Izgradnji sa Parking Mestom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 2,688 €/m2
  • 83 m2