Novi Sad - Socijalno

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,332 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

299,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042915
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 299,850 €
  • Cena po m2 : 3331.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uk…

  • Soba: 4.5
  • 2,433 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Novi Sad,Centar, ULIČNI Stan za preuređenje u LOKAL. PEŠAČKA ZONA, MILETIĆEVA ULICA, PRIZEMLJE, pogodan za sve dela…

  • Soba: 3.0
  • 3,287 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Liman 2

309,000 €

ODLIČNA LOKACIJA, TROIPOSOBAN -ŠEKSPIROVA ID#7707…

  • Soba: 3.5
  • 3,472 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Detelinara

309,000 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PLUS 60M2 TERASE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.ČETVOROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,433 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Centar

296,125 €

Novi Sad, Centar - Odličan, kompletno renoviran trosoban stan od 85m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,484 €/m2
  • 85 m2