Novi Sad - Socijalno

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,421 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

297,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042916
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 297,600 €
  • Cena po m2 : 3420.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

295,610 €

ČETVOROSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA ID#9503…

  • Soba: 4.0
  • 2,365 €/m2
  • 125 m2

Novi Sad Veternk

304,000 €

Prodaje se LUX PENTHAUS na Veterničkoj rampi. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, toaleta, kupatila i dve t…

  • Soba: 4.0
  • 3,494 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

Na Limanu III prodaje se prostran i luksuzno opremljen troiposoban stan od 89m², koji se ističe savršenim rasporedom i dvostranom orijentacijom. Na…

  • Soba: 3.5
  • 3,319 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Socijalno

299,850 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,332 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Podbara

295,700 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Veternk

295,000 €

Penthaus, odličan stan u ponudi ID#8434…

  • Soba: 3.5
  • 3,391 €/m2
  • 87 m2