Novi Sad - Socijalno

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,541 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

216,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042917
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 216,000 €
  • Cena po m2 : 3540.98 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

214,240 €

Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu – u mirnoj ulici starog jezgra, gde se retko pojavljuju stanovi …

  • Soba: 2.0
  • 3,151 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Socijalno

211,150 €

Prodajemo izuzetno atraktivan i prostran dvoiposoban stan u luksuznom naselju Kraljev Park, u neposrednoj blizini železničke stanice u Novom Sadu. S…

  • Soba: 2.5
  • 3,406 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

225,000 €

Novi sad, Telep, novogradnja. Useljenje do kraja decembra 2025. Cena je sa PDV -om, mogućnost povrata PDV-a za kupce pr…

  • Soba: 4.0
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

207,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 3,011 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2