Novi Sad - Socijalno

NOV SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,690 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

151,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042918
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 151,300 €
  • Cena po m2 : 3690.24 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

159,650 €

* Novi Sad - Telepska dolina *…

  • Soba: 4.0
  • 2,534 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

151,400 €

Prodaja svetlog dvosobnog stana – Nova Detelinara, Novi Sad (49 m²) Na prodaju svetao i prostran dvosoban stan površine 49 m², koji je nedavno…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Detelinara

156,600 €

Novi Sad,Nova Detelinara, kompletno renoviran stan. Stan ima funkcionalan raspored: dve odvojene sobe i kuhinju. Takođe…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

149,968 €

Novi Sad, Telep, Lux dvoiposoban stan sa krovnom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 52 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

143,300 €

*Petrovaradin-Preradovićeva-parking-povrat PDV-a*…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 58 m2