Novi Sad - Socijalno

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,528 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

229,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042920
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 229,300 €
  • Cena po m2 : 3527.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Prelepo renoviran dvosoban na keju

226,500 €

Prelepo renoviran dvosoban na keju - pogled na Dunav…

  • Soba: 2.0
  • 3,539 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

224,000 €

Prodaje se lep Penthouse četvorosoban stan za prave hedoniste sa krovnom terasom od 60m2 !!!Stan je u urbanoj…

  • Soba: 3.5
  • 2,835 €/m2
  • 79 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

236,900 €

Novi Sad-Petrovaradin.Prodaje se izuzetno funkcionalan 4.0 stan u zgradi odličnog kvaliteta useljenoj pre par godina. S…

  • Soba: 3.5
  • 2,854 €/m2
  • 83 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

223,600 €

Petrovaradin-Trosoban Dupleks 97 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,305 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Telep

219,900 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Detelinara

225,055 €

Prodaja trosobnog stana 95 m² kod Sajma – kvalitetna gradnja, fasadna cigla, odlična lokacija Novi Sad Na prodaju prostran trosoban stan površin…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 95 m2