Novi Sad - Socijalno

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,421 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

297,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042923
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 297,600 €
  • Cena po m2 : 3420.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

305,000 €

Novi Sad, Grbavica, Gogoljeva ulica, prodaje se u vrlo kvalitetnoj zgradi komforan uknjizen i kompletno namesten cetv…

  • Soba: 4.0
  • 2,933 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Centar

306,400 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

306,425 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Trosoban stan 85m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Grbavica

299,000 €

* Novi Sad - Bulevar Cara Lazara *…

  • Soba: 4.5
  • 2,848 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

* Novi Sad - Liman 2 *…

  • Soba: 3.5
  • 3,356 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Bulevar

288,400 €

Uknjižen LUX,trosoban stan u kvalitetnoj novijoj zgradi na Bulevaru. Bez ikakvog ulaganja. Odvojena kuhinja s trpezari…

  • Soba: 3.0
  • 2,855 €/m2
  • 101 m2