Novi Sad - Socijalno

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,541 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

216,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042924
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 216,000 €
  • Cena po m2 : 3540.98 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,250 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Sajmište

206,600 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,755 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

213,210 €

Platite kvadrat po ceni od oko 1.470 eur - 115 m2 + oko 30 m2 krovna terasa + mini dvorište + dva parkinga. …

  • Soba: 5.0
  • 1,904 €/m2
  • 112 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

212,760 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 4.0
  • 2,216 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Sajmište

220,850 €

Troiposoban stan na Futoškoj – odlična lokacija, 67 m²…

  • Soba: 3.5
  • 3,296 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Grbavica

216,000 €

Duplex stan 75m² Grbavica Novi Sad – 2 spavaće, terasa, parking, kompletno namešten SRPSKI – SEO OPTIMIZOVAN OGLAS Na prodaju trosoban duplex…

  • Soba: 1.5
  • 2,880 €/m2
  • 75 m2