Novi Sad - Socijalno

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,332 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

299,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042928
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 299,850 €
  • Cena po m2 : 3331.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

292,300 €

Podbara-Fantastičan Veliki Trosoban Dupleks 109 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,682 €/m2
  • 109 m2

Novi Sad Centar

300,000 €

Salonski stan u Starom gradu. 93m2. Bez ulaganja. Uknjižen! ID#10769…

  • Soba: 3.0
  • 3,226 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Grbavica

305,000 €

Novi Sad, Grbavica, Gogoljeva ulica, prodaje se u vrlo kvalitetnoj zgradi komforan uknjizen i kompletno namesten cetv…

  • Soba: 4.0
  • 2,933 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Telep

300,400 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,945 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Moderan luksuzan dupleks na Novom Naselju – 120 m² komfora…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Centar

299,000 €

Novi Sad, najuži centar grada , prodaje se nov lux, svetao petosoban stan u dva nivoa. Izuzetna nekretnina na prestižn…

  • Soba: 5.0
  • 2,199 €/m2
  • 136 m2