Novi Sad - Socijalno

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,430 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

298,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042930
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 298,400 €
  • Cena po m2 : 3429.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

306,000 €

Prodaja Stan 3.0: NOVI SAD-Kej, 85m2 ID#9658…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Sajmište

299,000 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,646 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Veternk

295,000 €

Penthaus, odličan stan u ponudi ID#8434…

  • Soba: 3.5
  • 3,391 €/m2
  • 87 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

299,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,379 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Telep

290,300 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 2,932 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Veternk

303,850 €

Prodaje se prostran stan sa predivnom krovnom terasom i parking mestom!…

  • Soba: 4.0
  • 3,493 €/m2
  • 87 m2