Novi Sad - Socijalno

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,540 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

219,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042931
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 219,500 €
  • Cena po m2 : 3540.32 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

222,000 €

Ekskluzivan stan u urban vili, 98 m² – Petrovaradin…

  • Soba: 4.0
  • 2,265 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Telep

219,900 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

225,500 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,425 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Centar

216,300 €

Prodaje se komforan dvoiposoba stan na odliičnoj lokaciji, Petra Drapšina, u neposrednoj blizini Bulevara. Kompletno o…

  • Soba: 2.5
  • 3,328 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Satelit

216,300 €

Troiposoban Stan 66 m² – Novo Naselje – Renoviran, Uknjižen…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 66 m2