Novi Sad - Socijalno

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,416 €/m2
  • Površina: 107 m2
PRODAJA

365,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042938
  • Površina : 107 m2
  • Cena : 365,500 €
  • Cena po m2 : 3415.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

362,560 €

Novi Sad,Telep,.Novi sad, Telep, penthouse u novoizgrađenoj zgradi sa velikom terasom. Stan se sastoji od 2 velika d…

  • Soba: 5.0
  • 1,743 €/m2
  • 208 m2

Novi Sad Sajmište

357,000 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 4.0
  • 3,500 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Telep

360,000 €

Urbana vila, luksuzna oprema, garaža i parking u ceni! …

  • Soba: 4.0
  • 3,103 €/m2
  • 116 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

366,450 €

Petrovaradin - lux stan sa dve terase…

  • Soba: 4.0
  • 2,776 €/m2
  • 132 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

365,650 €

Vrhunski luksuzan Penthouse 4,0 stan u modernom novom komleksu na tzv. Limanu 5 .Neposredna blizina Limana i rezidenc…

  • Soba: 4.0
  • 3,265 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Grbavica

361,720 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 3,412 €/m2
  • 106 m2