Novi Sad - Salajka

NOVI SAD.SALAJKA.DVOSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,200 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

137,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042951
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 137,600 €
  • Cena po m2 : 3200.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

140,160 €

Prodaja stana Novi Sad-Podbara, 48m2-Odlična zgrada ID#11338…

  • Soba: 2.0
  • 2,920 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

143,700 €

Prodaja stana Telep, Nov, Dvosoban, Neuseljavan! ID#10345…

  • Soba: 2.0
  • 2,763 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

131,640 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 70m2 odličan troiposoban stan + parking u ceni …

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Liman 3

143,170 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Liman III, Balzakova, 52.00m2 ID#10755…

  • Soba: 2.0
  • 2,753 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Grbavica

147,000 €

Novi Sad, Grbavica - Troiposoban dupleks stan 70m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,100 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2