Novi Sad - Salajka

NOVI SAD.SALAJKA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,215 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

234,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042955
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 234,700 €
  • Cena po m2 : 3215.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

229,300 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,528 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

239,990 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 87 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,759 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Liman 3

233,000 €

Renoviran trosoban stan 78 m² – Liman 3, Narodnog fronta – prazan, odmah useljiv…

  • Soba: 3.0
  • 2,987 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

226,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Centar

236,900 €

Novi Sad,Centar , RETKO U PONUDI - u srcu grada , pešačka zona ,komforan četvorosoban stan ,otvoren plan ali se kuhin…

  • Soba: 4.0
  • 2,323 €/m2
  • 102 m2