Novi Sad - Salajka

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,202 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

182,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042956
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 182,500 €
  • Cena po m2 : 3201.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

180,250 €

 Telep, neposredna blizina Limana - Izvanredan funkcionalan troiposoban stan nadomak Limana i u blizini Dunava. …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,000 €

BULEVAR-TROSOBAN! Bulevar oslobođenja, 75m2 ID#7071…

  • Soba: 2.5
  • 2,333 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Salajka

177,200 €

Salajka( Širi centar) NOV odmah useljiv 4,0 stan. Stan nadomak centra i svih bitnih gradskih sadrzaja, a ipak skrive…

  • Soba: 4.0
  • 2,215 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Premium stan u mirnoj urbanoj vili, odmah useljiv…

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Prodaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Top lokacija u gradu, odlično povezana saobraćajnicama i u blizini svih potrebn…

  • Soba: 1.5
  • 5,108 €/m2
  • 37 m2