Novi Sad - Salajka

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,203 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

188,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042960
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 188,950 €
  • Cena po m2 : 3202.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

180,440 €

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 66 m2 + pripadajući parking! …

  • Soba: 4.0
  • 2,734 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Podbara

195,700 €

Trosoban stan na Podbari – vrhunska lokacija blizu centra Novog Sada Na prodaju je izuzetno lep, svetao i funkcionalan trosoban stan smešten na je…

  • Soba: 3.0
  • 2,965 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Telep

191,300 €

Telep četri  4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodič…

  • Soba: 3.5
  • 2,453 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

188,000 €

DUPLEX-63M2-NOVA DETELINARA ID#11913…

  • Soba: 3.0
  • 2,984 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Salajka

190,962 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,581 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

197,250 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,859 €/m2
  • 69 m2