Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE U DVORIŠTU (Svet nekretnine, Novi Sad, Re

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 111 m2
PRODAJA

285,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042974
  • Površina : 111 m2
  • Cena : 285,800 €
  • Cena po m2 : 2574.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/4

NOVI SAD.SAJAM.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE U DVORIŠTU

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

290,000 €

Prodajemo četvorosoban stan na Grbavici ID#10238…

  • Soba: 4.0
  • 2,522 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Podbara

282,000 €

* Podbara - Porodičan stan *…

  • Soba: 4.0
  • 3,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

285,800 €

Prostran dupleks na odličnoj lokaciji – idealan za porodični život Na prodaju je četvorosoban dupleks od 111 m², u jednom od najpoželjnijih …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Cara Dušana

280,000 €

+ PDV062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.…

  • Soba: 4.0
  • 3,333 €/m2
  • 84 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

278,100 €

Penthouse, novogradnja, odmah useljivo - *povrat PDV-a* ID#10330…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Somborski bulevar

285,000 €

Prodaje se prostran i svetao duplex stan, površine 139 m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijar…

  • Soba: 5.0
  • 2,050 €/m2
  • 139 m2