Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,505 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042975
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2505.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/9

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

189,000 €

 Novi …

  • Soba: 4.0
  • 1,783 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Odličan dupleks na Grbavici. 111m2, 180000 eur ID#3772…

  • Soba: 3.0
  • 1,670 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajlovo

181,510 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 89 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,039 €/m2
  • 89 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

179,220 €

Prodaje se stan/tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje stran…

  • Soba: 4.0
  • 1,691 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Adice

176,200 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan površine 74 m², smešten u mirnom i porodičnom delu grada, u zoni između Adica i Telepa. Lokacija je ide…

  • Soba: 3.5
  • 2,381 €/m2
  • 74 m2